Előzmények

bbeahozzászólásai | válasz erre | 2010.02.05 09:34:01 (8543)
Kösz-kösz, én is láttam vaterán, teszvesz-en, csak gondoltam hátha itt olcsóbban hozzájutok egy kesser által megunt, de becses darabhoz. :-) A házi barkácsolás is felmerült, csak eddig nem volt sikerélményem. :-D
[előzmény: (8541) 54nd0r, 2010.02.04 19:25:25]

54nd0rhozzászólásai | válasz erre | 2010.02.04 19:25:25 (8541)
aukciós oldalakon láttam párat...de szvsz egyszerűbb és olcsóbb, ha az ember megcsinálja magának. (legalábbis, ha a hagyományos 4érintkezős, lapos, RS232-ről van szó)
[előzmény: (8535) bbea, 2010.02.03 18:06:55]

bbeahozzászólásai | válasz erre | 2010.02.03 18:06:55 (8535)
Sziasztok,
nincs valakinek eladó/felesleges adatkábele Etrex Eurohoz?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]