Előzmények

ponggihozzászólásai | válasz erre | 2012.12.06 15:26:46 (14078)
Sikerült egy 550-es, köszi!
[előzmény: (14068) ponggi, 2012.12.05 20:55:50]

ponggihozzászólásai | válasz erre | 2012.12.05 20:55:50 (14068)
Sziasztok! Szeretnék túrázáshoz, és geocachinghez Garmin Oregon 450-est venni, esetleg Montana 600-ast. Van esetleg valakinek egy eladó? Köszi!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]