Előzmények

lelcachehozzászólásai | válasz erre | 2005.11.29 23:08:53 (759)
Bécs térkép kb. 1,5 MB. Ha belepakolod a környező szelvényeket is, akkor is belefér 6MB-ba.

Én régebben Vistát használtam autóban is (ugyan akkora a képrnyője, mint a legendé), és bár nem volt tökéletes erre a célra, azért simán elboldogultam vele majd egy évig.

Szerintem is simán fogja a jeleket függőlegesben is. A gond az lehet, hogy kilát-e a szélvédő mögül. Ha nem francia, fémgőzölt szélvédőjű kocsid van, akkor ki fog látni, bár a vétel nem lesz rózsás, mert a látószög jó része így is ki van takarva. Ha fémgőzölt a szélvédő, akkor semmit sem fog látni.
[előzmény: (738) popfej, 2005.11.28 21:01:33]

popfejhozzászólásai | válasz erre | 2005.11.28 21:01:33 (738)
Üdv!


Lenne egy kérdésem, kérlek segítsetek. Garmin Legend-ről kérdeznék.

8MB memória van ugyebár. Ez elég arra, hogy pl feltöltsem Bécs térképét? (Garmin CD-ről)
Utcaszinten kijelzi hol járok (utca nevét is)?

Illetve ha műszerfalra kirakom, úgy, hogy felém van a kijelzője, akkor kilát a kocsiból? Vagy kocsiban néhézkesen veszi a műholdakat és ajánlatos külső antennás GPS beszerzése?

Előre is köszi a válaszokat! Üdv!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]