Előzmények

kopco3hozzászólásai | válasz erre | 2015.10.01 14:43:21 (16379)
Azt értem, de honnan tudom beszerezni?
[előzmény: (16378) vrobert82_tiltott, 2015.10.01 12:03:56]

vrobert82_tiltotthozzászólásai | válasz erre | 2015.10.01 12:03:56 (16378)
Szia !


Mint azt korabban is irtuk, sajnos csak az elolap csere a megoldas ...


R.
[előzmény: (16377) kopco3, 2015.10.01 11:20:50]

kopco3hozzászólásai | válasz erre | 2015.10.01 11:20:50 (16377)
Sziasztok!
Garmin oregon 550t-m bekapcsoéó gombjánál átszakadta a gumi. Rendelt már ilyet valaki valahonnan? A web címre, címekre lenne szükségem, cseréjét én megoldom.
Bármilyen megoldás érdekel!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]