Előzmények

Joeyhozzászólásai | válasz erre | 2006.03.22 15:53:36 (1095)
jó. én adok érte 50,000-et. Bár az ebey-en nem találtam...
[előzmény: (1094) trekkingman, 2006.03.22 08:02:21]

trekkingmanhozzászólásai | válasz erre | 2006.03.22 08:02:21 (1094)
Még mindig eladó a Garmin map60cs
vadi új,de bontott csomagolású, viszont gari teljes.
Aki többet ad érte azé (eBay :) 1,-Ft induló
Tamás

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]