Előzmények

Törölt_Nick_26hozzászólásai | válasz erre | 2006.04.22 15:47:09 (1202)
Igazából vagy egy Acer n35 vagy Mio 180 -at szeretnék, + egy jó nagy SD RAM-ot.
Csak előbb a Geko 101-et kéne eladnom.
[előzmény: (1200) KZalán, 2006.04.22 08:44:06]

KZalánhozzászólásai | válasz erre | 2006.04.22 08:44:06 (1200)
Milyenre? Van egy tippem: MitacMio A701. Nekem egy ilyenre fáj a fogam :-)
[előzmény: (1198) Törölt_Nick_26, 2006.04.21 20:43:13]

Törölt_Nick_26hozzászólásai | válasz erre | 2006.04.21 20:43:13 (1198)
PDA-ra gyűjtök :)
[előzmény: (1194) KZalán, 2006.04.21 18:46:30]

KZalánhozzászólásai | válasz erre | 2006.04.21 18:46:30 (1194)
Hogy hogy??? Miért??? Na neeee !!!
[előzmény: (1193) Törölt_Nick_26, 2006.04.21 17:41:24]

Törölt_Nick_26hozzászólásai | válasz erre | 2006.04.21 17:41:24 (1193)
Eladó Geko 101, agyonmegkímélt állapotban, (dobozával, papírjaival) : 25000 Ft
http://www.garmin.hu/termekek/index.php?pid=279

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]