Előzmények

SzidiCicahozzászólásai | válasz erre | 2007.08.24 11:18:52 (23496)
Köszönöm a kiigazítást, tényleg elírtam egy fokot. Ezek szerint a sima felhasználók szemfülesebbek, mint a modik.
[előzmény: (23492) Zerind, 2007.08.23 22:41:17]

Zerindhozzászólásai | válasz erre | 2007.08.23 22:41:17 (23492)
A kézdivásárhelyi új láda koordinátája szerintem egy fokkal eltér a valóságostól, E 26 lenne az igazi! Írtam a rejtőnek, de valami automatikus válaszemail jött, mert most nem elérhető.

(Egyébként nagyon jók az új erdélyi ládák, remélem, lesz még több is!)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]