Előzmények

BiharyGhozzászólásai | válasz erre | 2008.04.11 19:39:00 (32221)
Naná! Szinte túl jó.... :)
[előzmény: (32220) bodolov, 2008.04.11 19:36:32]

bodolovhozzászólásai | válasz erre | 2008.04.11 19:36:32 (32220)
A segítségetekre lenne szükségem! Nekem garmin gps map 276c készülékem van. Azt kérdezném ez jó-e erre a célra?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]