Előzmények

Kurucz családhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 18:50:06 (45415)
Sikerült is! Nagyon köszi!:)
[előzmény: (45412) magpet, 2009.12.27 18:24:01]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 18:24:01 (45412)
Groundsepak gpx-et toltsd le! Ne nyisd meg semmiben! Masold a Garmin/gpx konyvtarba akarmilyen neven! Keress ladat! :)
[előzmény: (45407) Kurucz család, 2009.12.27 17:23:43]

Kurucz családhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.27 17:23:43 (45407)
Sziasztok! Tudna valaki abban segíteni, hogy a Garmin Dakota 10 készülékre (amin az ingyenes túraútvonalak térképe van feltöltve) hogyan lehet a geoládákat "mindenestől" letölteni? Milyen formátumban és mi módon? Először a számítógépre, azután a GPS-re kell? Ha igen, akkor melyik mappába, hogy a főmenűjéből a Geocach-ek ikonnál látható legyen? Előre is köszi!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]