geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
Előzmények
Attibati
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2012.03.25 20:59:12 (63204)
Ez nem csak gonoszság, bűncselekmény. Állatkínzásért simán bíróság elé lehetne állítani.
[
előzmény
: (63203) Bubuka, 2012.03.25 20:57:51]
Bubuka
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2012.03.25 20:57:51 (63203)
Ez nem hülyeség, ez gonoszság. Milyen lelkiviláguk van ezeknek?
[
előzmény
: (63201) peterpan, 2012.03.25 20:38:41]
peterpan
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2012.03.25 20:38:41 (63201)
Nem kevés tapasztalatot szereztem az emberi hülyeségről, de tegnap ismét felülmúlta minden várakozásomat valaki a Katica tanyán (
GCPATC
): engedte, hogy élő nyúllal focizzon a gyermeke. Több "labda" is elpusztult :(
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]