Előzmények

fa-petihozzászólásai | válasz erre | 2012.04.12 15:21:16 (63567)
A mozgolada eppen mozog egy bkv buszon Szeremi sor - Ferenciek - Astoria - Ors - Sashalom utvonalon. Utkozben lehet logolni aki akarja :). A láda csatlakozasokra nem var :)
[előzmény: (63566) magpet, 2012.04.12 14:42:30]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2012.04.12 14:42:30 (63566)
És ez mozgó nyenyenyenyenyeeenyeeeee?
[előzmény: (63565) Mákos, 2012.04.12 13:44:21]

Mákoshozzászólásai | válasz erre | 2012.04.12 13:44:21 (63565)
Én meg azért olvasom a fórumot, hogy amikor éppen kegyetlenül témábavágó, akkor széles vigyorral beírhassam, hogy

Nyenyenyenyenyeeenyeeeee :-)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]