| Érdeklődnék, hogy mi egy Garmin etrex H navit viszünk holnap. Azt írtátok, hogy erre lesz feltöltve minden adat nekünk indulás előtt. Viszont szerintem ezt nem lehet pc-hez kapcsolni. Ilyenkor mi van? Másunk nincs, csak ez. Már nagyon várjuk, hogy ott legyünk, ez lesz az első:) Kevés tapasztalattal, de nagy bátorsággal megyünk:) |