Előzmények

Bojsza családhozzászólásai | válasz erre | 2012.09.13 21:21:12 (65820)
Pontfeltöltésre nem alkalmas GPS-szel indulók a koordinátákat írásos formában kapják meg, számukra az óra a pontok bepötyögése után indul.
[előzmény: (65819) versegizoli, 2012.09.13 20:29:09]

versegizolihozzászólásai | válasz erre | 2012.09.13 20:29:09 (65819)
Érdeklődnék, hogy mi egy Garmin etrex H navit viszünk holnap. Azt írtátok, hogy erre lesz feltöltve minden adat nekünk indulás előtt. Viszont szerintem ezt nem lehet pc-hez kapcsolni. Ilyenkor mi van? Másunk nincs, csak ez. Már nagyon várjuk, hogy ott legyünk, ez lesz az első:) Kevés tapasztalattal, de nagy bátorsággal megyünk:)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]