"hírek"-ben láttam hogy a tagok kedvezményt kapnak a boltban, hurrá! :)
Régen szeretnék 1-2 pólót venni csak van egy kis problémám, és talán nem csak nekem vagyunk itt páran így. Még pediglen hogy az xxl -es póló is kicsi. (felpróbáltam, ha monyuk fogyok 15 kilót már jó lenne tehát nem törpe méret de, az én 115 kilómra kicsi :) Tehát kedves illetékesek nem lehetne e esetleg egy xxxl-es szériát ...kis példányszámban ? Én 2 db-ra vevő lennék, de ha azon múlik legyen 3 :) |