Előzmények

MikiCachehozzászólásai | válasz erre | 2006.03.24 20:14:20 (13709)
Jól mondja KiVi. Persze a 2, de még a 3 is kevés, ezért minden 3XL-es igényt jó lenne mondjuk jövő hét keddig benyújtani, uyanis éppen most zajlik egy komolyabb megrendelés, amit még meg lehetne toldani pár extra igénnyel.
[előzmény: (13707) clown, 2006.03.24 19:51:15]

clownhozzászólásai | válasz erre | 2006.03.24 19:51:15 (13707)
"hírek"-ben láttam hogy a tagok kedvezményt kapnak a boltban, hurrá! :)
Régen szeretnék 1-2 pólót venni csak van egy kis problémám, és talán nem csak nekem vagyunk itt páran így. Még pediglen hogy az xxl -es póló is kicsi. (felpróbáltam, ha monyuk fogyok 15 kilót már jó lenne tehát nem törpe méret de, az én 115 kilómra kicsi :) Tehát kedves illetékesek nem lehetne e esetleg egy xxxl-es szériát ...kis példányszámban ? Én 2 db-ra vevő lennék, de ha azon múlik legyen 3 :)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]