Előzmények

szucsgellerthozzászólásai | válasz erre | 2006.06.15 20:04:55 (15363)
koszi
[előzmény: (15361) Csigabiga, 2006.06.15 16:50:08]

Csigabigahozzászólásai | válasz erre | 2006.06.15 16:50:08 (15361)
Meg kell várnod, amíg lejár a 7 nap és utána próbálkozz újra annál a ládánál.
[előzmény: (15359) szucsgellert, 2006.06.15 16:40:36]

szucsgellerthozzászólásai | válasz erre | 2006.06.15 16:40:36 (15359)
csokolom!

uj vagyok a temaban, s valamit elronthattam mer ilyet mond az automatika:
"Háromszor írtál hibás jelszót az elmúlt 7 napban, ezért meg kell várnod ennek lejártát."

s akkor? most mi a teendo?

szucsgellert@odorhei.astral.ro

varva varom a valaszt.

udv,
G.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]