Kb. fél órája jutott eszembe, hogy de rég olvastam "Pupu cikket", benéztem a fórumra, és Ãme, kösz, tetszett.
Én a magam részérÅ‘l szÃvesen olvasom a különbözÅ‘ túráidról szóló beszámolóidat, mind nagyon jók, jöhetnek még, még.....:-) |