Előzmények

Novohozzászólásai | válasz erre | 2008.03.03 17:09:35 (26819)
Szia Tototo!

Köszi a gyors válasz, valszeg 1-2 héten belül kiválasztom az ebay-en. Extrém sportra használom, gombázok...

Üdv:Novo
[előzmény: (26800) Tototo, 2008.03.03 12:23:38]

Tototohozzászólásai | válasz erre | 2008.03.03 12:23:38 (26800)
Szervusz!

A magyarországi képviseletnél elérhető hozzá magyarítás, de lebeszéllek róla, mert az még a 4 féle képernyős firmware-hez készült. Ha gyárilag nem a 2.57 lenne rajta, akkor a magellangps.com_ról frissítheted, használd azt. Elégedett leszel vele.
[előzmény: (26796) Novo, 2008.03.03 11:30:25]

Novohozzászólásai | válasz erre | 2008.03.03 11:30:25 (26796)
Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi a Magellan Exporist 500 készülékkel kapcsolatban, illetve hogy milyen módon lehet magyarítani. Mostanság tervezem , hogy beszerzek egyet,igen kedvező áron lehet megvásárolni az USA-ban, kb 35000.- postaköltséggel és vámmal együtt.
Előre is köszi a segítséget.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]