Szervusz!
A magyarországi képviseletnél elérhető hozzá magyarítás, de lebeszéllek róla, mert az még a 4 féle képernyős firmware-hez készült. Ha gyárilag nem a 2.57 lenne rajta, akkor a magellangps.com_ról frissítheted, használd azt. Elégedett leszel vele.[ előzmény: (26796) Novo, 2008.03.03 11:30:25] |