Nem ez az egyetlen ilyen szoftver. Már én is belemerültem a témába, de még nem írtam ide ezügyben.
Nekem a BMap2MP a legszimpatikusabb, de valamiért nem eszi meg az oziból kimentett kalibrált térképeket.
File format error a hibaüzenet. Ennyit sikerült megtudnom:
You can get “File format error” if your MAP file doesn’t contain an “OziExplorer Map Data File” string in the very first line.
A megoldást azonban nem.
Itt van bővebb információ a témában:
http://freegeographytools.com/2008/converting-raster-maps-to-garmin-vector-format-with-bmap2mp
Bízom Jekaeff kollégában, hogy esetleg tud segíteni a témában. :-)[ előzmény: (38007) Ernesto, 2009.02.15 19:09:41] |