Előzmények

Ernestohozzászólásai | válasz erre | 2009.02.15 20:00:15 (38010)

Hm. Akkor várjuk meg Jekaeff mester hozzászólását.
[előzmény: (38009) scele, 2009.02.15 19:40:33]

scelehozzászólásai | válasz erre | 2009.02.15 19:40:33 (38009)
Nem ez az egyetlen ilyen szoftver. Már én is belemerültem a témába, de még nem írtam ide ezügyben.

Nekem a BMap2MP a legszimpatikusabb, de valamiért nem eszi meg az oziból kimentett kalibrált térképeket.
File format error a hibaüzenet. Ennyit sikerült megtudnom:
You can get “File format error” if your MAP file doesn’t contain an “OziExplorer Map Data File” string in the very first line.

A megoldást azonban nem.

Itt van bővebb információ a témában:
http://freegeographytools.com/2008/converting-raster-maps-to-garmin-vector-format-with-bmap2mp

Bízom Jekaeff kollégában, hogy esetleg tud segíteni a témában. :-)
[előzmény: (38007) Ernesto, 2009.02.15 19:09:41]

Ernestohozzászólásai | válasz erre | 2009.02.15 19:09:41 (38007)

Sziasztok !

Használta már valaki élesben (pl: az általa készített térképet GPS-re töltve) a Mapwel programot? És ha igen mi a tapasztalat?

http://www.mapwel.biz/

Fő profilja: raszteres térképeket automatikusan konvertál vektorossá.

Kössz

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]