geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
Előzmények
ferko4mama
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2009.09.17 14:26:21 (43300)
http://www.geochallenge.hu/index.php?mit=90&keszulek_id=126
kösz
[
előzmény
: (43299) Saughassy, 2009.09.17 13:05:57]
Saughassy
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2009.09.17 13:05:57 (43299)
Ha csak rogziteni akarod a poziciot, akkor egy bluetooth-os nyomrogzito eleg, ha latni is akarsz valamit belole, akkor VistaHCx, vagy LegendHCx hasznaltan mindharom belefer a keretbe.
[
előzmény
: (43296) ferko4mama, 2009.09.17 12:24:33]
ferko4mama
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2009.09.17 12:24:33 (43296)
Sziasztok! JAvasolnátok nekem egy megbízható és kifizethető (50E.max) kütyüt! minél pontosabb helymeghsal..
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]