Előzmények

Csigabigahozzászólásai | válasz erre | 2009.10.04 15:07:20 (43640)
Orgánóban: Beállítás - Rendszer - GPS - WAAS
Gondolom, a krumplibogárban is hasonló lehet.
[előzmény: (43637) Dzsozy, 2009.10.04 12:37:19]

Dzsozyhozzászólásai | válasz erre | 2009.10.04 12:37:19 (43637)
Hogy kell a c300-ba bekapcsolni az egnost?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]