1) a készüléken magán töröld az összes útpontot, majd utána töltsd fel őket újra
2) naggggyon sokszor elhangzott: GisRussa (ingyé), vagy navitel (ingyé/pénzé), vagy ha nagyon Garminosat akarsz, akkor Garmin Mobile XT.[ előzmény: (43987) gdavito72, 2009.10.27 19:42:12] |