Előzmények

Zahyhozzászólásai | válasz erre | 2009.10.27 19:51:33 (43988)
1) a készüléken magán töröld az összes útpontot, majd utána töltsd fel őket újra
2) naggggyon sokszor elhangzott: GisRussa (ingyé), vagy navitel (ingyé/pénzé), vagy ha nagyon Garminosat akarsz, akkor Garmin Mobile XT.
[előzmény: (43987) gdavito72, 2009.10.27 19:42:12]

gdavito72hozzászólásai | válasz erre | 2009.10.27 19:42:12 (43987)
Sziasztok!

két kérdésem lenne:

1. Csillebércen amikor feltöltötték a helyeket akkor az útpontjaim mem. megtelt mikor szóltam letörölték az összeset.Sajnos a geoládákat is letörölték amit elfelejtettem! :( De most itthon amikor rátöltöttem a fele nincs rajta mert megint megtelt lehet bővíteni vagy hogy tudom rárakni az összeset?

2. Windows Mobile 6.1-esem van PDA és nem tudtok rá valami jó kis Garmin fajtát? az igo8 nem nagyon jó túrázáshoz! visszanéztem láttam de nem értettem!

Előre is köszönöm a segítséget! GDavito72

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]