kéne win 7-et pakolni a gépre
Minekis? Én várnék vele úgy 2-3 évet, amíg kiforrja magát. Nem teljesen hiszem, hogy létezik pillanatnyilag olyan dolog, ami a 7-ben van, és az XP-ből tényleg hiányzik.
Az más kérdés, hogy otthon még a 2k-XP átmenetet sem léptem meg, mert jó az úgy :)[ előzmény: (44172) diego, 2009.11.04 09:46:36] |