Előzmények

szakacsehozzászólásai | válasz erre | 2010.01.19 18:32:00 (45935)
Igen megvan és fel is tettem. Tökéletesen működik. Köszi!
[előzmény: (45933) 2010.01.19 17:59:43]

hozzászólásai | válasz erre | 2010.01.19 17:59:43 (45933)
Nem Te rontottad el es semmi koze a PC ujratelepiteshez. Ha megvan a regi verzioban a telepito, akkor ujra latszodna mindenutt a turistaut piros szinnel. Tipusvaltasok voltak, s egyelore az uj tipusok nem jelennek meg, de pl orszaguton vagy erdei aszfalton most is rendben van.
[előzmény: (45914) szakacse, 2010.01.19 14:34:42]

szakacsehozzászólásai | válasz erre | 2010.01.19 14:34:42 (45914)
Újra kellett telepítenem a PC-t. Ezután újra feltöltöttem a TUHU-t, de akármit csinálok a turistautak kiemelése nem jelenik meg, csak vékony vonal marad. Mit rontottam el?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]