Nem Te rontottad el es semmi koze a PC ujratelepiteshez. Ha megvan a regi verzioban a telepito, akkor ujra latszodna mindenutt a turistaut piros szinnel. Tipusvaltasok voltak, s egyelore az uj tipusok nem jelennek meg, de pl orszaguton vagy erdei aszfalton most is rendben van.[ előzmény: (45914) szakacse, 2010.01.19 14:34:42] |