Előzmények

camenzindhozzászólásai | válasz erre | 2010.02.03 09:46:36 (46285)
az út mellett levő tábla nem mondja meg direktben, hogy neki melyik sáv jó, és nincs is mindig ott amikor kéne.

Én is azt hittem magamból kiindulva hogy ez egy teljesen fölösleges funkció, de most már látom a saját szememmel hogy nem mindenkinek :)
[előzmény: (46283) feri60, 2010.02.03 09:39:27]

feri60hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.03 09:39:27 (46283)
Tanuló vezetőnek éppen elég az autókütyüt kezelni, minden más csak elvonja a figyelmét. Használja az út mentén álló sávinformációs táblákat, és kifelé nézzen, ne a szélvédőre szerelt gépéesre. ;)
[előzmény: (46281) camenzind, 2010.02.03 09:27:41]

camenzindhozzászólásai | válasz erre | 2010.02.03 09:27:41 (46281)
létezik kis hazánkhoz olyan autós térkép amivel ki lehet használni egyes kütyük sávinformációs funkcióit, és használható is valamire?
(asszony vezetni tanul :)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]