Előzmények

mmackokahozzászólásai | válasz erre | 2010.02.26 01:14:24 (46960)
Ez így mire jó?
[előzmény: (46959) plasman, 2010.02.26 00:40:47]

plasmanhozzászólásai | válasz erre | 2010.02.26 00:40:47 (46959)
Ha még jár valaki hasonló cipőben:

PDA-ra varázsoltam soros portot.
GPS 60-nal összekötöttem, amin NMEA ki/be soros adatformátumot kell választani.
Garmin Mobile XT-ben megy.

Találtam egy Speaking Garmin nevű programot PDA-ra, amivel ki tudom olvasni a Track Logot. Ehhez a GPS-en Garmin soros adatformátumot kell beállítani.
A program egy GRM fájlt állít elő, amit persze nem olvas be a MapSource, ezért összebütyköltem erre a célra egy kis konvertálót.

Most már csak AA akkumulátorok töltését kell megoldanom bringa agydinamóról :)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]