Ha még jár valaki hasonló cipőben:
PDA-ra varázsoltam soros portot.
GPS 60-nal összekötöttem, amin NMEA ki/be soros adatformátumot kell választani.
Garmin Mobile XT-ben megy.
Találtam egy Speaking Garmin nevű programot PDA-ra, amivel ki tudom olvasni a Track Logot. Ehhez a GPS-en Garmin soros adatformátumot kell beállítani.
A program egy GRM fájlt állít elő, amit persze nem olvas be a MapSource, ezért összebütyköltem erre a célra egy kis konvertálót.
Most már csak AA akkumulátorok töltését kell megoldanom bringa agydinamóról :) |