memóriába belefér, custom poiként feltöltve meg is tudod őket nézni, de úgy a leírások nem látszódnak...
arra ne várj hogy valaha is ggpx formátumban fel tudod rakni az összeset, az ugyanis csak a mindig újabb és újabb változatoknak a kiváltsága.[ előzmény: (47169) JuciMano&Laja, 2010.03.06 09:35:56] |