Nekem n560 van, de gyanítom ugyan úgy működik, ha már egy cég. Rengeteget szidják a GPS részét ennek a jószágnak, mert nagyon nehezen fog jelet, hiába a Sirf 3 chipkészlet. A belső patch antenna van nagyon eltolva. Nekem is csak külső antennával hajlandó elfogadható módon működni, mert csak belsővel nagyon meseszerű vagyis hol volt hol nem (de inkább nem) jel. Javítani ezen sajna nem lehet. Siemens szokás szerint, csináltak valamit, amiben azért valamit eltoltak, de nagyon. Ebben ezt.
A GPS beállitásai nálam:
Program port: COM8
Hardware: COM4 57600 Baud
Acces: Kipipálva
[ előzmény: (47796) Csello81, 2010.03.30 17:21:36] |