Előzmények

Bandyhozzászólásai | válasz erre | 2010.03.31 15:04:55 (47831)
Szia!
Nem akarok hülyeséget mondani, de nem lehet, hogy külső bluetooth egységre gondoltak antenna címszó alatt?
10000 körül már használhatót vehetsz, Huszonegynéhányért pedig loggeres több napos készenléti idejű eszközt.
Odarakod ahová akarod, mindent lát, és nem a PDA akksiját fogyasztja. Tudom, plusz pénz, de külső antennát sem kapsz, az ügyintézést beleszámítva sokkal olcsóbban!
[előzmény: (47830) Csello81, 2010.03.31 14:59:46]

Csello81hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.31 14:59:46 (47830)
Sziasztok! Megkérdeztem ma egy boltban a külső antennát az FSC N500-hoz, de sok jóval nem kecsegtettek, állítólag elég nehézkes beszerezni, mert valami nem szabvány csatlakozója van. Tudtok heylet ahonnan be lehetne szerezni? Köszi!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]