Előzmények

Csello81hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.01 10:33:20 (47852)
Azt szeretném, ha a PDA-ba beépített GPS gyorsabb és jobb vétellel rendelkezne. Ehhez keresek valami lehetőséget. A külső antenna az ugye az egyik, a másik meg a bt-s külső vevő. Van még valami más eszköz?
[előzmény: (47849) BiharyG, 2010.04.01 10:16:53]

BiharyGhozzászólásai | válasz erre | 2010.04.01 10:16:53 (47849)
Biztos, hogy külső antennáról beszélsz? Csak mert a BT az általában külső GPS vevő, míg drótosból létezik csak antenna és vevő egyaránt.
[előzmény: (47848) Csello81, 2010.04.01 09:54:04]

Csello81hozzászólásai | válasz erre | 2010.04.01 09:54:04 (47848)
Sziasztok!
Jó reggelt mindenkinek. Már megint kérdeznék. Ha van egy PDA ami bluetooth-t is kezel, akkor melyik a jobb választás: a haygományos, drótos külső antenna, vagy a bluetooth-os külső antenna?

Még valami: a PDA gps beállításainál a program port, és a hardware port mennyire lényeges, mit befolyásol? A hardware port, gondolom, ha nem jól van beállítva, akkor nincs vétel. De a program port?

Köszi!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]