Próbáltam, és szoktam használni is. Álló helyzetben nem forog a térkép (gondolom itt a beépitett iránytű szerinti forgásra gondolsz), de mozgás közben igen. Ugyanúgy működik, mint a PDA-s verzió, csak könnyebb ujjal kezelni. PDA-n elég macerás tud lenni ceruza nélkül. És igen, lehet akárhány térképet rátenni és tud utvonalat tervezni ezeken. Én OMP-vel használom.[ előzmény: (48211) dinamiq, 2010.04.12 09:04:27] |