Előzmények

vmlinuzhozzászólásai | válasz erre | 2010.04.12 20:19:14 (48263)
Próbáltam, és szoktam használni is. Álló helyzetben nem forog a térkép (gondolom itt a beépitett iránytű szerinti forgásra gondolsz), de mozgás közben igen. Ugyanúgy működik, mint a PDA-s verzió, csak könnyebb ujjal kezelni. PDA-n elég macerás tud lenni ceruza nélkül. És igen, lehet akárhány térképet rátenni és tud utvonalat tervezni ezeken. Én OMP-vel használom.
[előzmény: (48211) dinamiq, 2010.04.12 09:04:27]

dinamiqhozzászólásai | válasz erre | 2010.04.12 09:04:27 (48211)
Van valaki aki próbált már Navitel szoftvert androidos telefonon? Esetleg htc telefonon? Az lenne a kérdésem, hogy forog-e a térkép álló helyzetben is? Mennyire könnyen kezelhető a Navitel? Lehet több térképet is feltölteni és használni?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]