Előzmények

ThufirHawathozzászólásai | válasz erre | 2010.04.13 10:23:08 (48278)
A MS hogy olvassa be az IMG-ket?
[előzmény: (48275) vmlinuz, 2010.04.13 09:57:29]

vmlinuzhozzászólásai | válasz erre | 2010.04.13 09:57:29 (48275)
Mapsource?
[előzmény: (48273) ThufirHawat, 2010.04.13 09:55:29]

ThufirHawathozzászólásai | válasz erre | 2010.04.13 09:55:29 (48273)
Sziasztok!
Van arra bármi mód, hogy openmaps-os, "összeérő" IMG térképekből egyetlen IMG file-t generáljak? A könnyebb kezelhetőség okán... Szlovákiáról lenne szó, konkrétan.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]