geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
Előzmények
ThufirHawat
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2010.04.13 10:23:08 (48278)
A MS hogy olvassa be az IMG-ket?
[
előzmény
: (48275) vmlinuz, 2010.04.13 09:57:29]
vmlinuz
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2010.04.13 09:57:29 (48275)
Mapsource?
[
előzmény
: (48273) ThufirHawat, 2010.04.13 09:55:29]
ThufirHawat
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2010.04.13 09:55:29 (48273)
Sziasztok!
Van arra bármi mód, hogy openmaps-os, "összeérő" IMG térképekből egyetlen IMG file-t generáljak? A könnyebb kezelhetőség okán... Szlovákiáról lenne szó, konkrétan.
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]