Előzmények

Bryanhozzászólásai | válasz erre | 2010.05.24 07:40:42 (49159)
Én tegnap jártam így a 450-esel. Muszáj voltam mobilon is megnézni a láda leírását, mert félig értelmezhetetlen volt a leírása a ládáknak.

Egy másik kérdésem lenne az Oregon x50-esel kapcsolatban: te tudod hogy mi történik akkor amikor az aktív tracklogban a track pontok száma átlépi a 10.000-et? A Vista HCx-nél mentette a mem. kártyára tovább, de ennél még ezt nem tudtam kipróbálni.
[előzmény: (49158) Gubirobi, 2010.05.24 00:57:44]

Gubirobihozzászólásai | válasz erre | 2010.05.24 00:57:44 (49158)
A gh oldalról pár órával ezelőtt .gpx formátumban letöltött ládákból párat nem jelenít meg az Oregon 550-esem pl: Komárom-Esztergom megyei GCtths, GCtttf, GCMajk, Fejér megyei GCCSVB.
Valakinek hasonló probléma? Megoldás?
Ha valaki meg tudja nézni az Oregonján, kérem tegye meg, hogy nála mi a helyzet!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]