Még annyit tudsz megtenni, hogy a 6.12.4 alkönyvtárából kitörlöd az összes dll-t. Már ha véletlenül van ott a Mapsource dll-jeiből. Én sosem telepítem a mapszószt, csak kiszedem az exe-t és esetleg a magyar dll-t, de ez esetben ugye angolul fut, tehát nem kell dll. Lehet, hogy nálad ott van vmi, s ezért kalapos az ű.[ előzmény: (51138) gyapo, 2010.08.19 17:57:37] |