Elég kevés infó van az adatlapodon, de még van egy heted, hogy keress a lakóhelyeden, környékeden egy gurut, aki pár perc alatt kiokosít és nagyobb lesz az "ölöm ééé bódottá!" :-)
eddig a kijelöléskor érvénytelen térképet írt, most átpakoltam rá mindent, csak azt nem értem mit jelent a bemutató mód. mindenesetre most frankón küldi fogadja a pontokat jövőhétvégén mátrában tesztelem a friss térképet.
A "Térkép eszköz" ikon kiválasztása után kijelölted a megfelelő térképrészleteket? Ha igen ezután meg kellett jelennie a baloldalon a térképek fülön. Ezután tudod leküldeni a GPS-re a térképet.
Arra vigyázz, hogy felülír(hat)ja a GPS-en levő térképet!