Előzmények

vincovahozzászólásai | válasz erre | 2011.09.18 17:02:04 (59133)
OK, köszi a választ, írtam neki mailt.
[előzmény: (59132) Juju, 2011.09.18 16:32:55]

Jujuhozzászólásai | válasz erre | 2011.09.18 16:32:55 (59132)
Avranellát kérdezd, neki ilyen (is) van.
[előzmény: (59131) vincova, 2011.09.18 16:16:48]

vincovahozzászólásai | válasz erre | 2011.09.18 16:16:48 (59131)
Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat.
Újra egy kis segítséget szeretnék kérni.
Szerintetek egy FS n520 PDA erdős és hegyes vidékeken (Magyarországon) gyalogtúránál hogyan teljesítene szolgálatot, ha a gyors lemerülés, ütés- és vízállóság hiánya nem számít?
Esetleg van valakinek konkrét tapasztalata is a gépről?

Előre is köszönöm a segítséget.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]