Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat.
Újra egy kis segítséget szeretnék kérni.
Szerintetek egy FS n520 PDA erdős és hegyes vidékeken (Magyarországon) gyalogtúránál hogyan teljesítene szolgálatot, ha a gyors lemerülés, ütés- és vízállóság hiánya nem számít?
Esetleg van valakinek konkrét tapasztalata is a gépről?
Előre is köszönöm a segítséget.
|