Csak mert most mások is hivatkoztak dolgokra, gondoltam azokat is megnézem.
De ha lényegében ugyanarra hivatkoztak, mint amit elküldtél mailben, akkor nincs jelentősége. Nem akarom átláthatatlanná tenni a dolgokat, csak szeretném megérteni a problémát.
Különben válaszoltam a e-mailedre.
[ előzmény: (59364) irmatyi, 2011.10.06 16:23:10] |