Előzmények

vincovahozzászólásai | válasz erre | 2011.10.06 16:37:40 (59367)
Csak mert most mások is hivatkoztak dolgokra, gondoltam azokat is megnézem.
De ha lényegében ugyanarra hivatkoztak, mint amit elküldtél mailben, akkor nincs jelentősége. Nem akarom átláthatatlanná tenni a dolgokat, csak szeretném megérteni a problémát.
Különben válaszoltam a e-mailedre.
[előzmény: (59364) irmatyi, 2011.10.06 16:23:10]

irmatyihozzászólásai | válasz erre | 2011.10.06 16:23:10 (59364)
Minek !

Elküldtem azt is a második mailben !
Miért kell átláthatatlanná tenni a dolgokat ?

Minden szükséges állományt küldtem.

Bele fogsz gabalyodni, mint kismacska a gombolyagba.
[előzmény: (59362) vincova, 2011.10.06 16:14:43]

vincovahozzászólásai | válasz erre | 2011.10.06 16:14:43 (59362)

Nálam így jelenik meg a link:

http://www.google.hu/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fgps.info-racio.hu%2Fdl.php%3Fdt%3DI%26fn%3Drussa.pdf%26id%3Drussa.pdf_i&rct=j&q=andorpapa%20russa%20pdf&ei=W-OMTt6FH8rZ4QTOsvysCQ&usg=AFQjCNEAjasFp1I7nNe8-swDh-iQi1-f4A&cad=rja

Be tudnád másolni a teljes címet?
[előzmény: (59337) KoLa, 2011.10.06 01:14:44]

KoLahozzászólásai | válasz erre | 2011.10.06 01:14:44 (59337)
"Tudtok valami jó kis magyar nyelvű leírást a Russához?"

Ezt nézted már?
[előzmény: (59335) vincova, 2011.10.05 23:33:19]

vincovahozzászólásai | válasz erre | 2011.10.05 23:33:19 (59335)
Sziasztok!

Meg tudnátok adni, hogy a Russát (magyar+angol nyelvűt ) PC-re és PDA-ra KONKRÉTAN honnan érdemes letölteni?

Sok helyen van rá hivatkozás, jórészük "Not found" hibajelzést ad.
Valahonnan letöltöttem, de futtatható (nem telepíthető) változat formájában, elszórakoztam vele egy órán át, de problémák vannak pl. a *.img térképek betöltésénél.
(Nem akarok tovább kísérletezgetni.)

Ez az oldal sem hozta be nekem:
http://blog.sancho.hu/2007/04/gis-russa-oldalak.html

Tudtok valami jó kis magyar nyelvű leírást a Russához?

Előre is köszönöm.



Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]