Előzmények

zakanyhozzászólásai | válasz erre | 2012.03.29 09:22:24 (62262)
Ha nem számít (annyira) a pénz, akkor Oregon..

Ha erősen számít az ára, akkor nem tudnék már olyan könnyen dönteni..
...akkor autó miatt inkább a Dakota, de ha lenne egy normális autós GPS-em, akkor Etrex 30..
(na, ez csak az én gondolatmenetem, úgy hogy nekem Oregon 550 van)
[előzmény: (62261) Balda, 2012.03.29 09:16:07]

Baldahozzászólásai | válasz erre | 2012.03.29 09:16:07 (62261)
visszaolvastam tavaly októberig, másoknak is volt hasonló kérdése :-), sok-sok válasszal, amit most én is köszönök Mindenkinek.
"Kár" :-) volt visszaolvasnom, mert rátaláltam az Oregon 450-re is mint alternatív lehetőség :-(
Dakota 20-eTrex 20-eTrex 30-Oregon 450-Oregon 450t összehasonlítás: http://www.garmin.hu/compare?p=878,1271,1272,992,993
Közben az eTrex20 és a Dakota 20-t meg tudtam nézni, kézbe fogni, tapi képernyő megfogott. Az Oregon-ban van képnézegető (bár annyira nem használnám), nagyobb a képernyője (ezt még nem fogtam kézbe-nem láttam), van hozzá alap térkép a készülékben, .....
Továbbra is köszönöm, ha valaki valamivel meg tudna győzni egyik-másik készülék felé.
[előzmény: (62252) Balda, 2012.03.28 20:45:15]

Baldahozzászólásai | válasz erre | 2012.03.28 20:45:15 (62252)
Sziasztok,
Tanácsot szeretnénk kérni, 2 készülék vásárlása közötti döntéshez várok érveket egyik, másik ellen-mellett: Garmin eTrex 20 vagy Dakota 20? Elôre is nagyon köszönöm.
ETrex-nél olvastam net-n, hogy tudja a Glonass-t is már. Párhuzamosan lesz képes kezelni mindkettôt, azaz egyidôben vagy beállitható lesz egyik/másik?
Cél: túrázás, esetleg kerékpározás, tuhu térkép használatával. Autós használható kizárva.
Köszönöm

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]