Előzmények

perRetZhozzászólásai | válasz erre | 2015.07.23 06:02:27 (73924)
Kivetted vagy elromlott az sd kartya? Gondolom azt megnezted, hogy be van-e kapcsolva (felteve persze, hogy a listaban van).
[előzmény: (73923) balzsam1, 2015.07.22 21:45:34]

balzsam1hozzászólásai | válasz erre | 2015.07.22 21:45:34 (73923)
Sziasztok!

Garmin 60 Cx-m van. Openmaps térképet raktam rá májusban. Júni közepén nem töltötte be már a turistautakat. Azóta nincsen rajt semmi. Mi lehet a gond??

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]