Előzmények

perRetZhozzászólásai | válasz erre | 2016.03.22 19:37:34 (74704)
Mekkora a rea szant osszeg? En Dakota 20-at vettem az elektromos iranytuert es a barometrikus magassagmeroert.
[előzmény: (74699) Réka26, 2016.03.22 15:56:24]

Réka26hozzászólásai | válasz erre | 2016.03.22 15:56:24 (74699)
Sziasztok!!
Csak geocachingelni szeretnék venni kézi gps-t. Mit ajánlotok? Melyikek azok amik beválltak és pontosak?
Ne haragudjatok ha már volt kérdés, én sehol sem találok ötletet sem.
Előre is köszönöm a válaszokat!!!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]