Előzmények
kutyu | hozzászólásai | válasz erre | 2017.10.02 11:42:31 (76503) |
Szia Diego!
Hogy ezt 11 év után kellett megtudnom.....
:-)
Sosem értettem, néha miért visz másmerre a CSIKSZ mint amit a MS-ben megtervezek.
[ előzmény: (76497) diego, 2017.10.01 10:18:55] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2017.10.01 10:18:55 (76497) |
A probléma az, hogy Mapsource-ból küldöd rá a tervezett utat. Mivel a Mapsource és a kütyü két különféle algoritmus alapján tervezi az útvonalat. Megoldás: Tedd fel a Garmin BaseCamp nevű programot (hivatalosan ez váltotta a Mapsource-t). Ha ebben tervezed és innen küldöd át, akkor nem lesz baj, szépen lekezeli a kütyü is.[ előzmény: (76491) joededy, 2017.09.27 17:24:48] |
|
joededy | hozzászólásai | válasz erre | 2017.09.27 17:24:48 (76491) |
Szevasztok!
Szeretném megkérdezni,hogy mit és hol rontok el.A gép amire szeretném a Mapsource-ben megtervezett utvonalat rátölteni az
Etrex20.A töltés után az utvonal tervezöben kijelölöm a feltöltött utat ,majd térkép,és menj.És itt a baj ,mert a válasz,hogy ujratervezné,-nem tudom miért-a válaszom igen.Ezt nem hajtja végre mert szerinte ez a térkép nem tervezhetö.A GPS és a Mapsource térképek egyforma TUHU-s.Ha ez le van irva akkor a fellelhetösége is jo lenne,mert én nem találtam.
joededy |
|
|
|