Előzmények

Tyborghozzászólásai | válasz erre | 2006.06.27 22:47:31 (8528)
Sajna az se segitett... azt hiszem marad a szerviz. Koszi a tippet.
[előzmény: (8510) Szab, 2006.06.26 14:54:51]

Szabhozzászólásai | válasz erre | 2006.06.26 14:54:51 (8510)
Hard reset se segít esetleg?
[előzmény: (8506) Tyborg, 2006.06.26 14:01:55]

Tyborghozzászólásai | válasz erre | 2006.06.26 14:01:55 (8506)
Egy erdekes dolgot csinal a Garmin eTrex Legend-em. Bekapcsolni siman be lehet, de utana kikapcsolni, vagy vilagitast bekapcsolni nem (jelenleg elem ki, elem be a kikapcs módja). A gombnak jonak kell lennie, mivel ugyanazzal vana bekapcs is, ami tokeletesen meg, sw-bol a legfrisebb van rajta, tobbszor felul is irtam mar ezzel, de semmi javulas. Ami fura, hogy egyszer magától megjavult egy kis időre, azóta meg semmi... Valami ötlet, vagy jó szervíz címe?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]