Előzmények

bregő és andorpapahozzászólásai | válasz erre | 2006.08.23 22:03:38 (9345)
Russa! Nézd meg a hozzászólásaim között, amit a programról írtam, már sokszor kifejtettem előnyeit, hasznát. Kellemes ládázást!
[előzmény: (9343) kuzzikan, 2006.08.23 21:35:45]

kuzzikanhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.23 21:35:45 (9343)
kezdő kesserként kérdeznék 1 olyat tőletek, hogy PDA-ra melyik szoftvert ajánljátok kesselésre. Eddig gpstunerrel próbálkoztam több kevesebb sikerrel, vagyishát inkább többel csak elég nagy kinszenvedéssel :\

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]