geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
Előzmények
bregő és andorpapa
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.23 22:03:38 (9345)
Russa! Nézd meg a hozzászólásaim között, amit a programról írtam, már sokszor kifejtettem előnyeit, hasznát. Kellemes ládázást!
[
előzmény
: (9343) kuzzikan, 2006.08.23 21:35:45]
kuzzikan
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.23 21:35:45 (9343)
kezdő kesserként kérdeznék 1 olyat tőletek, hogy PDA-ra melyik szoftvert ajánljátok kesselésre. Eddig gpstunerrel próbálkoztam több kevesebb sikerrel, vagyishát inkább többel csak elég nagy kinszenvedéssel :\
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]