Előzmények

kuzzikanhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.23 23:31:37 (9350)
igen fehérvári vok:) biciklitúrák alkalmával járom a terepet, ha esetleg tudsz vkit aki csatlakozna azt szivesen fogadnám.
[előzmény: (9344) Szabimaci, 2006.08.23 21:56:32]

Szabimacihozzászólásai | válasz erre | 2006.08.23 21:56:32 (9344)
Olvass vissza kicsit, sokszor volt erről szó, legutoljára néhány napja.
Fehérvári vagy? Üdv a csapatban!
[előzmény: (9343) kuzzikan, 2006.08.23 21:35:45]

kuzzikanhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.23 21:35:45 (9343)
kezdő kesserként kérdeznék 1 olyat tőletek, hogy PDA-ra melyik szoftvert ajánljátok kesselésre. Eddig gpstunerrel próbálkoztam több kevesebb sikerrel, vagyishát inkább többel csak elég nagy kinszenvedéssel :\

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]