Előzmények

yoggihozzászólásai | válasz erre | 2007.01.26 08:39:50 (13789)
Mondjuk ez úgy volna jó, ha minden itt aktív emberke a saját tipusához hozzá tudna írni, ha megvan a strukturája én a sima 60 - hoz szívesen leírom amit tudok róla...
[előzmény: (13788) Peter68, 2007.01.26 08:33:24]

Peter68hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.26 08:33:24 (13788)
Bevállalod?
[előzmény: (13787) Joey, 2007.01.26 07:29:27]

Joeyhozzászólásai | válasz erre | 2007.01.26 07:29:27 (13787)
Lassan össze kéne dobni egy kütyük faq-t, ugyanaz a kérdés hetente többször is...

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]