Előzmények

mbandihozzászólásai | válasz erre | 2007.02.16 13:38:08 (14503)
Köszönöm a választ akkor lepénykedek :)
[előzmény: (14500) red6t6, 2007.02.16 09:37:08]

red6t6hozzászólásai | válasz erre | 2007.02.16 09:37:08 (14500)
Úgy van, ahogy írtad. Egyelőre nem mennek együtt...reménykedjünk...a lepényhal megy utoljára ;-)
[előzmény: (14495) mbandi, 2007.02.16 00:04:45]

mbandihozzászólásai | válasz erre | 2007.02.16 00:04:45 (14495)
Sziasztok, ha jól értem most a TuHu és a Topoguide nem megy egyszerre? A TuHU rétegekket lehet kapcsolgatni, de a TG-ét mindig kitakarják, csak akkor látszik ha minden mást kikapcsolok. Én Garmin Que használok PocketPC-én. Azt hittem én vagyok ennyire béna, többet böngésztem a fórumokat, mint túráztam... Szóval mi is a helyzet?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]