Szivesen látunk mindenkit :-)
Gyere, ha van kedved, ez a vonat Vácig nem áll meg a Nyugatitól.
Ma olvastam a sielok.hu-n:
Nagy-hideg-hegy
Hihetetlenül hangzik, hogy nem messze a fővárostól már 60 cm vastag havat lehet találni. A síterep már napok óta nyitva tart a fittebb síelők részére. Sajnos a síbuszok egyelőre nem közlekednek fel a hegyre, így az csak több kilométeres gyaloglással közelíthető meg. Valószínűleg a jövő héten már síbuszokkal is fel lehet majd jutni a síterepre, de addig is marad az igazi síparadicsom a bevállalósoknak.
[ előzmény: (8557) zsorzs, 2007.11.16 17:58:32] |