Azt már nagyon rég feltettem, és csak mostanában jelentkezett a probléma. Ami mostanában különösebb dokog volt, az a következő, nem tudom, lehet-e kapcsolatban a problémával.
Alapértelmezésben KÁBELNET kapcsolatom van. Mivel ezt az Axelero szolgáltatja, rendszeresen le is áll az egész (havonta egyszer tuti). Múltkor, amikor megint ilyen volt, és fontos levelet akartam lenézni, gyorsan létrehoztam egy Freemail-es telefonos betárcsázót, és modemen keresztül szedtem le a levelet. Azóta megint megy a Kábelnet és azt is használom. Nem tudom, hogy esetleg a modemes kapcsolat létrehozása nem kavarhat-e be valahogy.
A Word ki is ír valami fura szöveget, amikor ott kattintok a linkre, de most ezt pontosan nem tudom. Ha hazaértem, akkor bemásolom ide. De valami olyan a lényege, hogy a proxival, vagy a kaocsolattal van valami gond. De Proxi nincs, a kapcsolat meg él.
A többi program (Outlook, Excel) nem ír ilyet.[ előzmény: (869) Szab, 2005.03.31 11:51:05] |