Moles, nekem személyesen kevés a problémám.
Nincs olyan ládatalálatom, amit mostanában logolni akarnék.
De ha szeretnék ilyet, akkor lenne.
Ugyanis történtek események, amik miatt a jelszavak megváltoztak. Minden magyarázat nélkül.
Nem hiszem, hogy a helszavak cseréjének kezdetekor ne lehetett volna kiküldeni egy értesítőt, hogy "fiúk, lányok, van ez a játék, némi problémánk meg sok hasznunk lesz belőle, álljatok hozzá pozitívan"
Ez hiányzik.
Nekem semmiféle kárt nem okozott ez az egész, csak a mostanában logolóknak. Olvastam vagy 20 olyan hozzászólást, amiben a megtalálók nem értik, mi a hiba, mi a feladat.
A köz nevében írtam le a kifogásomat.
Az itt olvasott reakciók és a magánban kapott két névtelen, de nagyon gyalázkodó levél (itt jelzem a feladóknak: megkaptam!) alapján megállapítottam, hogy feleslegesen...[ előzmény: (28216) Moles, 2012.04.23 19:26:56] |