Előzmények

zsorzshozzászólásai | válasz erre | 2006.06.26 21:04:53 (5034)
Áááááá, nem hiszem. Lehet, hogy hamisítják ezt a matricát:-))
[előzmény: (5032) lelcache, 2006.06.26 20:35:32]

lelcachehozzászólásai | válasz erre | 2006.06.26 20:35:32 (5032)
Szerintem valami HECT-es lehetett! :-)))
[előzmény: (5031) zsorzs, 2006.06.26 20:21:40]

zsorzshozzászólásai | válasz erre | 2006.06.26 20:21:40 (5031)
Szombaton: Tiszafüred, Albatrosz kikötő, sötét kék Opel Combi (HVU-319) gc.hu és HECT matrica. Ki járt arra?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]