Előzmények

zsorzshozzászólásai | válasz erre | 2006.06.26 21:24:46 (5038)
Nagyon korrekt hely, engem megleptek a normális árak és a barátságos kiszolgálás.
[előzmény: (5037) mozo, 2006.06.26 21:17:51]

mozohozzászólásai | válasz erre | 2006.06.26 21:17:51 (5037)
Hej az Albatrosz kikötő.Évekig jártunk oda a Flotta (Most talán még Fortuna ha el nem adta az öreg) kempingbe. Szerintem idén is lenézünk, mert tavaly nem lett meg az egyik nagyon közeli láda... :)
[előzmény: (5031) zsorzs, 2006.06.26 20:21:40]

zsorzshozzászólásai | válasz erre | 2006.06.26 20:21:40 (5031)
Szombaton: Tiszafüred, Albatrosz kikötő, sötét kék Opel Combi (HVU-319) gc.hu és HECT matrica. Ki járt arra?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]