Előzmények

macikupachozzászólásai | válasz erre | 2008.10.20 21:11:25 (10646)
A Börzsönyben konkrétan: SEMMI.

Tegnap beszéltem ez ügyben a NP egyik emberével. Ő nekem azt mondta, hogy rakjak nyugodtan, mert a kint lévőket sem piszkálják. Ha nem valami überfontos madárfészkelési hely közelébe teszem, akkor nincs gond.
[előzmény: (10635) xuhana, 2008.10.20 11:02:36]

xuhanahozzászólásai | válasz erre | 2008.10.20 11:02:36 (10635)
Mit tudtok a DINP területén érvénybe lépett geoláda létesítési zárlatról?
Pont most telepíthetem az első ládámat és ez eléggé lehangolt :(

Remélem nem igaz,vagy ha igen, akkor nem sokáig.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]